FOTO/ Kriza, trafiku, pandemia, ja çështjet kryesore që shqetësojnë qytetarët e Tiranës

FOTO/ Kriza, trafiku, pandemia, ja çështjet kryesore që shqetësojnë qytetarët e Tiranës

21:06, 04/03/2021
A+ Aa A-

Në ‘Çim Peka LIVE’, po shfaqet sondazhi i radhës i kompanisë ‘Flame Tree Advisors’.

Këtë herë, sondazhi është fokusuar vetëm në Tiranë, dhe qytetarët janë pyetur vetëm për problemet e kryeqytetit.

Kriza ekonomike dhe situata e biznesit janë çështjet kryesore që shqetësojnë qytetarët e Tiranës.

Më poshtë, rezultatet e sondazhit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco