‘Trutë në tokë t’i kisha qit’, kërcënohet Vjosa Osmani

‘Trutë në tokë t’i kisha qit’, kërcënohet Vjosa Osmani

13:51, 27/01/2021
A+ Aa A-

Këshilltari i u.d të presidentit, Vjosa Osmanit, Faton Peci  ka thënë se Osmani është duke u përballur me kërcënime, raporton Gazeta Express.

Këto komente ai i ka bërë përmes një shkrimi në Facebook.

“Fushata e egër kundrejt u.d. Presidentes Osmani tashmë po përcillet edhe me kërcënime. Të gjithë ata që po tentojnë t`i drejtojnë shtizat kah ajo, në fakt po i kthejnë kah vetja. Zonja Osmani është politikane që e ka kapërcy stadin e kërcënimeve dhe tendencave për denigrim. Zonja Osmani për qytetarin e thjeshtë është personifikim i guximit e konsistencës, ndaj çfarëdo përpjekje për ta frikësuar apo kërcënuar është e kotë! Ajo ende guxon dhe sërish do të guxojë”, ka thënë ai./Express/

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shkurt 201427/01/2021 16:37

Jane klyshte e ise krimineliet e te tacit qe do ti hane m.... Z Osmani,isa e taci jane ata qe kane bere e vazhdojne te bejne pislliqe vrasje te pa besa.Pore erdhi fundi i tyre nji here e pergjithmone.

Shto koment

Denonco