VIDEOLAJM/ Shqipëria 2021: Këto pamje do ju lënë pa fjalë

VIDEOLAJM/ Shqipëria 2021: Këto pamje do ju lënë pa fjalë

21:31, 19/01/2021
A+ Aa A-

Kjo është Shqipëria e vitit 2021, ajo që nuk shihet në kamerat e shumta që i bëjnë lajka qeverisë së Edi Ramës. Ato vijnë nga Kalisi i Kukësit dhe janë postuar nga kreu i PD në Kukës, Arif Rexhmati.

“Nuk janë pasionantë të sportit me makina rrelli, por janë hallexhinj, njerëz në nevojë të lënë pas dorë nga rilindja e tenderave për fasada!

Keta janë banorë të njësisë administrative Kalis në bashkinë Kukës!

As rrugë, as urë, as shërbim mjekësor, as energji elektrike!

I vetmi mjet që u gjindet afër për gëzime apo sëmundje është kjo fuoristradë e bashkëfshatarit të tyre që u vjen në ndihmë sa herë!” shkruan ai, duke postuar pamjet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gj 19/01/2021 23:03

qeveri kriminale,turp ti vij,edi rames ,por zi nuk ka dinjitet njerzor ai horr

Shto koment

Denonco