Rrjeti shpërthen në meme, ja si e ironizojnë ‘shëndetligën e paveshur’ që u bë ‘Donika’ firmato e xhaxhi Edit

Rrjeti shpërthen në meme, ja si e ironizojnë ‘shëndetligën e paveshur’ që u bë ‘Donika’ firmato e xhaxhi Edit

19:44, 26/09/2020

Nga një ‘shëndetligë e paveshur’ që dikur ëndërronte peshkun, në një ‘Donikë’ që siç i tha analisti Andi Bushati disa netë më parë në një emision televiziv, i bën gojore me lavde ‘Skënderbeut’ të saj, Edi Rama.

Kjo është Elisa Spiropali që është vënë edhe njëherë në ciklonin e rrjeteve sociale, pas postimit tëish-kreut të PS-së, Shkodër, që kujtonte kohën kur Elisa në atë kohë një shëndetligë, e merrte Saimir Tahiri  në furgonin e dytë.

Ndiqni memet e ditës….

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

PD Elbasan28/09/2020 17:18

Elisa, Lindita, Evisi, Olta, Mirela, Mimi...te gjitha KAURRE....mos RASTESI???

Shqiptar28/09/2020 15:45

Kjo buce partie u ka bo shembulli i shum buceve te tjera ne administrate dhe politik na mbyten kurvat e partive ja kan kalu edhe atyre te tallavave nuk kan asnje dallim kto bucet e rendomta si Elsa qe k... Adhuron

per petro shoferin!27/09/2020 21:01

o petro, si nje jo shqiptar s'te vleresoj. Por, me vjen keq per ate qe ben keto "memetshehrat" sepse ai ka qene me keta komuniste deri para pak kohesh.

Shofer Petro27/09/2020 08:45

Shume banale si meme, me te ardh me vjell. Pa fantazi. Si cdo gje e Syri-t. Nuk habitem dhe as me vjen keq

Elisa27/09/2020 07:58

E shkuara te ndiek, Po pse do thuash ti vajze qe me merite ke fituar bursa dhe peshk, te ndikon shum e sotmja si Rilindase me ide te shemtuara komuniste, Mos Beni si bejme ne , se peshku eshte vetem per ne , por beni si themi ne , varferohuni Ashtu si kam qene une dhe ta provoni urine per peshk.. Nuk dua te ve ne diskutim Meritat tende per bursa duke qene me resultate te larta por grykesine tende per Te vjedhurr si è pa ngopur . Gjithmone do vuash nga varferia pavaresisht dukjes firmato, sepse ke lindur e tille ne shpirt dhe Po e shqyeni kete vend si kafshe te egra.

Ani26/09/2020 20:56

Elises nuk i pelqen me peshku.Qe nga hera e pare qe e mesoi rama me ngjala do ter kohen tani më ngjala , madje sa vjen edhe me te trasha te jene.

ANI26/09/2020 20:23

Shembull shume konkret kur : KURVELLEKU BEN PUNE TE MIRA Si popull e meritojme dhe ta gezojme kurve elisen .

Shto koment

Denonco