FOTOLAJM/ 'Larg duart nga Kosova', tjetër mesazh kundër Ramës

FOTOLAJM/ 'Larg duart nga Kosova', tjetër mesazh kundër Ramës

22:02, 17/11/2019

E kishte programuar si një mbrëmje feste dhe propagande, që mendonte se do i rrinte pikët para shqiptarëve, por sfida e parë në stadiumin e ri, Shqipëri-Francë, është shndërruar në një makth të vërtetë për kryeministrin Edi Rama.

Pas thirrjeve masive “Rama ik”, tifozët shqiptarë i bënë një tjetër surprizë shefit të qeverisë.

“Hiqi duart nga Kosova”, ishte mesazhi i rradhës i tifozëve për kreun e Rilindjes.

Nuk duhet harruar se, Rama është investuar publikisht për ndarjen e Kosovës dhe se fundmi tërhoqi mbi vete kritikat e të gjithë kryeministrave kosovarë për Mini-Shengenin Ballkanik.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shakohoxha kurva18/11/2019 08:13

Pjese e ndarjes se kosoves eshte Dhe ky matyfi qe pellet si veshegjate. Nuk foli nje fjale pederi per turmen qe bertiste Rama ik

Shakohoxha kurva17/11/2019 23:17

Pjese e ndarjes se kosoves eshte Dhe ky matyfi qe pellet si veshegjate. Nuk foli nje fjale pederi per turmen qe bertiste Rama ik

Shto koment

Denonco