75-vjetori i Berishës, ky është urimi special i 'korçarit më të famshëm'

75-vjetori i Berishës, ky është urimi special i 'korçarit më të famshëm'

16:22, 15/10/2019

Sot, kur ish kryeministri dhe ish presidenti i vendit Sali Berisha feston 75-vjetorin e lindjes, nuk mund të mungonte edhe urimi i korçarit të famshëm, Ilir Vrenozi.

Pas 75 trëndafilave të bardhë të presidentit Ilir Meta dhe pas mijëra urimeve të marra në Facebook-un e tij, Vrenozi ka vendosur ta urojë me një video-mesazh të shpërndarë në rrjetet sociale.

“Profesor Doktor Sali Berisha, të hënksha zemrën, gëzuar 75-vjetorin. Për mua je i nderuar, i respektuar. Ke bërë edhe gabime, por kush punon bën edhe gabime”, thotë ndër të tjera në urimin e tij korçari më i famshëm në rrjetet sociale.

VIDEO-URIMI I ILIR VRENOZIT:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco