Gazetari Koka i shkruan Ramës/ O njeri i degjeneruar, ne ta kemi fajin...

Gazetari Koka i shkruan Ramës/ O njeri i degjeneruar, ne ta kemi fajin...

23:24, 22/09/2019

Reagimi i plotë i gazetarit Bledian Koka:

O njeri i degjeneruar

Mire qe nuk ben asgje per te qetesuar njerezit qe jane ne ankth po merresh me Syrin a thua se ta ka fajin Syri qe ke lejuar Tiranen te kthehet ne nje geto betoni e sot dilje si i plaku-shejtan e beje shpetimtarin pa lavdi. O turp i ketij vendi, o i pashpirt qe do te besh politike dhe ne kete nate te trishte, ti nuk e meriton emrin njeri e aq me pak kryeminister.

Ti qe nuk ke lene media pa blere per te shperndare faren e degjeneruar te sundimit tend me te keq se termeti me i fuqishem, si skuth shkruan nga bunkeri yt fjale te qelbura duke u fshehur ne lakuriqesine tende te kermt. Hesht per hir te Zotit e mos bej gjynahe qe nuk do ti lash kurre.

Ti qe nuk le zar te qeverise tende kur Ilir Meta te tha merr masa, e gjete shpetimin tend sot tek nje titull i shkruar ne ankth nxitimthi gabim nga njerez qe jane te traumatizuar si cdo tjeter i kryeqytetit sonte...

p.s...njerez beni gajret, nuk ka portal qe parashikon oren e termeteve sepse ate e di vec i madhi Zot! Bashke me termetet lutjuni qe tju largoje sa me pare edhe kryeplakun e Surrelit se demi eshte njesoj...

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pergjigje Popullit23/09/2019 08:55

O idiot qe mamin ta .......Rama, perse te flase ky per ate lajmin e rreme qe e kopjoi nga TopQenefi I Rames?

t23/09/2019 07:10

Popull trap ke qenë dhe trap do mbetesh

Populli23/09/2019 00:06

Mire qe e shafe dhe mire ja bere po ne lidhje me lajmin fallco nuk na the gje o te ...mamin e gjithe shqiperia

Shto koment

Denonco