Ish-kryeministri Berisha uron Kuqezinjtë për fitoren 4-2 ndaj Islandës

Ish-kryeministri Berisha uron Kuqezinjtë për fitoren 4-2 ndaj Islandës

23:31, 10/09/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përshendetur me një shënim në facebook, fitoren 4-2 të Kuqezinjve të Shqipërisë ndaj Islandës

‘Një fitore e bukur dhe shprese ndjellëse e kombëtares tone 4-2 me Islandën!

Miq, sonte në Elbasan Arena ekipi ynë kombëtar pas një loje të bukur dhe dinjitoze korri një fitore të merituar dhe shprese ndjellëse 4-2 me Islandën.

Ju ftoj miq të përshendesim përzemërsisht golshënuesit Dermarku, Hysaj, Roshi, Cikalleshi, ekipin, kapitenin Hysaj dhe trajnerin e kuqezinjve Reja për këtë fitorë që ngjall shpresa reale për përfaqësimin tonë në kampionatin europian. Urime! sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku10/09/2019 23:44

U doq Spiropali...

Shto koment

Denonco