FOTO/ Ja si pritet Arvit Bushati pas lirimit nga policia

FOTO/ Ja si pritet Arvit Bushati pas lirimit nga policia

21:23, 19/08/2019

Kreu i FRPD-së së Shkodrës Arvit Bushati është lënë i lirë nga policia, pas ndalimit nga persona civilë dhe pa shenja dalluese.

Për lirimin e Bushatit është protestuar nga të rinjtë shkodranë tek policia.

Lirimi i Arvit Bushatit është pritur nga familjarët dhe të rinjtë e FRPD.

‘Arvit Bushati serish mes nesh.

Qendresa do jete edhe me e forte. Shkodraneve dhe rinise demokrate nuk ja ul dot koken askush.

FRPD’, shkruan kreu i forumit Belind Këlliçi, i cili bashkë me të rinj të tjerë e ka pritur Arvit Bushatin tek dera e Policisë së Shkodrës.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco