FOTO/ Kapexhiu godet serish: KalorĂ«si i votave të 

FOTO/ Kapexhiu godet serish: KalorĂ«si i votave të 

13:41, 12/07/2019

Farsa e 30 qershorit duket se do të vazhdojë të prodhojë debat akoma edhe për shumë kohë. Edhe pse një maskaradë e dennoncuar dhe e bojkotuar nga vetë shqiptarët akoma eksponentë të rilindjes bëjnë moral dhe e quajne një proces legjitim.

Pikërisht këtë moment te votimit të 30 qershorit e ka trajtuar në punën e tij të radhës botuar në Mapo, mjeshtri i karikaturës politike Bujar Kapexhiu.

Situata qesharake e njĂ« procesi po tĂ« tillĂ« duket se ka nxitur Kapexhiun tĂ« publikojĂ« punimin e radhĂ«s dhe tĂ« ‘thumbojë’ kryeministrin Edi Rama, duke e quajtur ‘kalorĂ«sin e votave’.

Shikoni punimin

"Kalorësi i votave"Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

vera 12/07/2019 13:53

Ha ha haaaaaaaaaa,timoni i Rames!

Shto koment

Denonco