Një tjetër Ed LIVE në 23.00/ Perla për të mos u lënë pa parë

Një tjetër Ed LIVE në 23.00/ Perla për të mos u lënë pa parë

23:07, 01/02/2019
A+ Aa A-

Ish-deputeti socialist, i njohur ndryshe si ‘Kaubojsi’ Eduard Ndocaj, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, pas debatit që ai pati me ish-kryeministrin Berisha në parlament.

Me anë të një vidoje, Ndocaj duke u pozicionuar në rolin e Ramës, thekson se ai do të mbahet mend si kryeministri që futi shqiptarët në BE, duke i detyruar ata të ikin jashtë.

Për më shumë shihni Videon dhe qeshni me lot:

Unë kryeministri i vendit dua ti kthej një përgjigje Sali Berishes. Dëgjo ti Sali Berisha! Unë ndryshe nga ti, vij nga një familje, ku babai im kishte aq ndikim sa me firmën e tij janë varur dhe pushkatuar intelektualë dhe poetë. Unë ndryshe nga ti  shokët nuk i zë më të mirë se vetja, por me gra më të bukura se e imja, ndryshe nga ti unë nuk shkoj në plazh për të notuar, por për të sfiluar me "hallatet" jashtë. Unë do mbahem mend si kryeministri që futa shqiptarët në Europë, duke i detyruar të largohen vetë. Dhe e fundit, provoje dhe ti thithësh ndonjë vizë të bardhë, sepse do e bësh Elisën të të thërrasë Skënderbeu blu. Sa për Lindën, mos e sulmo kot, pasi e mbron Soros dhe ia rruan atë që s'thuhet!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco