Pyetja epike e gazetarit: Sa qen shihni në FOTO?

Pyetja epike e gazetarit: Sa qen shihni në FOTO?

17:35, 18/01/2019

Gazetari i njohur Berat Buzhala, ka ironizuar edhe sot, presidentin e Kosovës Hashim Thaçi. Presidenti kosovar ka publikuar një foto në rrjete sociale ku ka dalë sëbashkiu me një qen Sharri, e njëjta rracë të cilën Vuçiç ja bëri dhuratë një ditë më parë Putinit.

Ka qenë pikërisht kjo foto të cilën Buzhala e ka përdoru për të ironizuar presidentin Thaçi.

Ja çfarë shkruan Buzhala:

Sa qen po i shihni ne foto?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arber21/01/2019 11:41

Kjo eshte e patolerueshme qe nje njeri qesharak jo vetem nga emri e mbiemri po edhe surrati i shemtuet si personazhet e filmit "Lord of the Rings", qe eshte askushi por nje llafazan i pafre qe i leshon fjalet si zhavorr, te fyeje ne kete menyre Presidentin e vendit te vet. Turp edhe per ata qe e perkrahin.

Mali20/01/2019 18:55

Dy. Një i Sharrit që njihet si besnik dhe mbrojtes i pakompromis ne mbrojtje të të zotit dhe prones se tij dhe ai tjetrin eshte qen drenice, i pabese qe më një koc e mashtron e ja ban hatane të zotit

Askushi 18/01/2019 20:07

Une shoh nje Qen per te mbrekullueshem dhe bandit te paskrupull. Mos na i fyej Qent z.Buzhala.

Dy qener18/01/2019 18:13

Une te falenderoj per kete pyetje,pergjigjja ime eshte 2 qener nje i madh dhe nje i vogel ,ivogli qen eshte i mire i madhi qenbireqeni eshte maskara dhe i babese . Buzhala je imadh respekt per gjithcka qe shkruan lum si ti o njeri i drejte dhe i mire,,zoti te dhente shendet,

Shto koment

Denonco