Me EMRA e FOTO/ Freshistët dhe zyrtarët e qeverisë përballë Ramës

Me EMRA e FOTO/ Freshistët dhe zyrtarët e qeverisë përballë Ramës

22:38, 11/12/2018

Me dëshpërim kërkon shpëtim, por as studio e Dudushit nuk ja jep dot.

Edi Rama është vendosur mbrëmjen e sotme përballë gjoja studentëve dhe me ta po vazhdon monologun e bërë dy ditë më parë.

Por edhe sot, rrjeti ja ka dekonspiruar Ramës studentët e vendosur përballë.

Njëri prej tyre është punonjës, zyrtar në Ministrinë e Infrastrukturës.

Studentja tjetër, po ashtu është zyrtare e qeverisë, anëtare e FRESSH, siç edhe mund ti shikoni në fotot më poshtë.

ImageImage

ImageImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Studenti i Dhjetorit te Ri13/12/2018 11:00

Me bej baba te te ngjaj! Ky eshte djali i Agron Hysenlliu inxhinieri qe kerkon me ngulm shembjen e Teatrit Kombetar

Veteran i 90s11/12/2018 22:41

Kryeministri Edi Rama është i ftuar në Top Show për të folur për protestën e studentëve të cilët janë zhvendosur tashmë tek kryeministria. Ndonëse shumë studentë në vijimsi kanë bojkotuar që të diskutojnë dhe negociojnë me kryeministrin Rama, mbrëmjen e sotme janë shfaqur disa që po diskutojnë me të. “Mario Hysnelliu, student Akritekture, fakulteti Inxhinieri-Ndërtimi”, ky ishte student i parë që u prezantua në studion e Alban Dudushit. Por në një denoncim të mbërritur në Faxweb.al Marjo Hysenlliu rezulton se është pedagog tek Fakulteti Inxhinieri -Ndërtimit dhe punon në ministri dhe studimet i ka përfunduar në një universitet privat. Po ashtu ai duket se është dhe një fans i kryeministrit Edi Rama. “Ja studenti par qe i ben pyetje Rames ne top channel I “depolitizuari” Marjo Hysenlliu“- shkruan qytetari.

Shto koment