Ish-ministri, Veliajt: Po shpellarë jemi ne që të votuam, nëse të votojmë sërish atëherë ...

Ish-ministri, Veliajt: Po shpellarë jemi ne që të votuam, nëse të votojmë sërish atëherë ...

19:30, 13/11/2018

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratës së bërë nga kryetari i bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj, i cili i quajti shpellarë qytetarët që protestojnë për shtëpitë e tyre.

Me anë të një postimi në Facebook, Manjani shkruan se Veliaj ka të drejtë kur i quan shpellarë ata të cilët votuan që ai të shpallet kryetar bashkie, madje do të ketë edhe më shumë të drejtë nëse e votojnë sërish.

Ja postimi i Manjanit:

Po po, shpellarë jemi të gjithë ne që e votuam këtë kryetar Bashkie!

Ka shumë të drejtë!

Do ketë të drejtë edhe më shumë po e votuam prap.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Drejtori13/11/2018 20:39

JO DO JENI GOMARE PO E VOTUAT PRAPE.

Emri13/11/2018 20:18

Terheqin vemendjen nga tahirio dakos and tao tao

Emri13/11/2018 20:13

Doli urdheri i rames te krijojne kaos partizanet ? Se ska si ta terheqin vemendjen nga mega skandalet ndryshe...

Edi i te gjitha. Mos e kompliko13/11/2018 20:09

Po si nuk e kuptuat njehere strategjine e partise socialiste. Sa here qe ka skandale te tipit tahiri ose dako ose veliaj, del rama dhe jep urdher filloni krijoni kaos te terhqim vemendjen. Ska gje edhe po i nxorret nga shpia... akoma nuk mesuat mo.

Shto koment