Largimi i Sokol Ballës, reagon Berisha: Kurbani i fundit i Noriegës? Nuk dihet…

Largimi i Sokol Ballës, reagon Berisha: Kurbani i fundit i Noriegës? Nuk dihet…

18:45, 14/11/2017

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti i në rrjetet sociale në lidhje me largimin e Sokol Ballës nga pozicioni i drejtorit të informacionit në Top Channel.

Berisha shkruan se tashmë as pastruesja dhe roja nuk ndjehen më të sigurtë.

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Noriegës?!
Kush e ka radhën tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen të sigurtë!”, shkruan Berisha në rrjetet sociale, postim që e shoqëron me foton e mëposhtme.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

TCH14/11/2017 19:09

VERTETESIA SE T.CH ESHTE NE VARESI TE MAFIOZIT RAMA DOLI. VETEM NE NJE SULM TE KETIJ TELEVIZIONI KUNDER , RAMES PO TUNDET IGJITHE STATURA E KETIJ TELEVIZORI. KY TELEVIZOR E KA TREGUAR VEHTEN SE SA ASNJANES ESHTE, NO KOMENT. POR QE TE DALE KAQ HAPUR NE MBESHTETJE TE QELBESIRAVE,,,,,,,,c;te themi MBASE PUNON EDHE KY TELEVIZOR ME AROME DROGE SI KY KM.

Shto koment