E rëndë/ I jep fund jetës me armë zjarri 29 vjeçari në Tiranë

E rëndë/ I jep fund jetës me armë zjarri 29 vjeçari në Tiranë

20:43, 19/09/2023
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Gracen të Tiranës, ku një 29 vjeçar është vetëvrarë me armë zjarri.

Sipas njoftimit të policisë, shtetasi B. B., 29 vjeç dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 19.09.2023, rreth orës 20:00, në fshatin Gracen, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik, shtetasi B. B., 29 vjeç. 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco