Autori i sulmit ndaj Berishës, i dënuar për drogë dhe plagosje

Autori i sulmit ndaj Berishës, i dënuar për drogë dhe plagosje

14:55, 06/12/2022
A+ Aa A-

Zbardhen detaje të reja në lidhje me sulmin ndaj kryedemokratit Sali Berisha.

Autori Gerti Shehu, 31 vjeç, militant i PS-së nga Tepelena, mësohet se është me precedentë penalë.

Burime nga policia thanë se Shehu, është ndaluar në gusht për plagosje.

Më herët ka qenë i arrestuar edhe për shpërndarje lëndësh narkotike.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco