VIDEO/ Fieri ‘pushtohet’ nga FNSH, kontrolle për kanabis dhe persona në kërkim

20:34, 24/09/2022
A+ Aa A-

Forcat Speciale nga Tirana, FNSH,  kanë ushtruar kontrolle në Fier, Patos e Roskovec si dhe në të gjitha kryqezimet në hyrje-dalje të qyteteve e kryqëzimet që i lidhin këto qytete.

Qëllimi është kontrolli personave në kërkim, armbajtje pa leje si dhe për trafikantët e lëndëve narkotike, kanabis sativa.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco