Lajmi i fundit

57-vjeçari gjendet i vetëvrarë me armë zjarri në bodrum

VIDEO/ Vendi i gjakosur, automjeti përplas drejtuesin e motorit në Pogradec

VIDEO/ Vendi i gjakosur, automjeti përplas drejtuesin e motorit në Pogradec

20:40, 18/05/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është regjistruar vetëm pak minuta më parë pranë një pike karburanti, në aksin kombëtar, në dalje të qytetit të Pogradecit.

Sipas informacioneve paraprake nga policia bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor, ku për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit.

I plagosuri është transportuar në spital ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco