Ironia e Dylgjerit: Zëdhënëses së OFL-së i vendosin syze, shefit të saj i heqin brekët

Ironia e Dylgjerit: Zëdhënëses së OFL-së i vendosin syze, shefit të saj i heqin brekët

16:43, 28/09/2020

Gazetari Ylli Dylgjeri i njohur për komentet pikante, këtë herë është marrë me lajmin për pezullimin nga detyra të kreut të Operacionit Forca e Ligjit (OFL), Artan Shkëmbi.

Reagimi i Dylgjerit

Paradoksi

Zëdhënëses së OFL-së i mbulojnë sytë, ndërkohë

Shefit të saj Shkëmbi i heq dhe brekët SPAK…

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco