Tre raste të reja me COVID-19 në Shkodër

Tre raste të reja me COVID-19 në Shkodër

23:07, 01/04/2020

Tre raste të reja me COVID-19 kanë rezultuar mbrëmjen e sotme në qarkun e Shkodrës.

Ku një rast është në Pukë dhe dy në Shkodër. 

Këta 3 shtetas janë vetëizoluar në banesat e tyre, ndërkohë që po gjurmohen edhe kontaktet që kanë pasur së fundmi. 
Gjithsej deri më tani kemi 14 të infektuar me COVID-19 në qarkun Shkodër: 4 Pukë, 6 Vau Dejës, 4 në Shkodër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco