Burri vret gruan dhe kunatën në Ballsh

Burri vret gruan dhe kunatën në Ballsh

18:05, 02/01/2019

Një krim i rëndë na familje ka ndodhur sonte në Ballsh.

Një burrë ka vrarë gruan dhe kunatën e tij, motrën e bashkëshortes pas një debati në familje.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 17:45 minuta, ndërsa autori është arrestuar menjëherë.

Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco