Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin për...

Bujar Kapexhiu ironizon Donald Lu dhe Vlahutin për...

11:39, 13/01/2018

Karikaturisti Bujar Kapexhiu ka ironizuar përmes një rrjeteve sociale heshtjen e Ambasadorëve Donald Lu dhe Romana Vlahutin në lidhje me drogën në Shqipëri. Përmes një fotoje të publikuar në rrjet, Kapexhiu thumbon ambasadorët.

Përmes karikaturës, duket se Kapexhiu ka përmbledhur deklaratat e kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me kultivimin e kanabisit dhe heshtjen e dy ambasadorëve.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Nebil14/01/2018 13:46

Bujari duhet tja kishte zene syte me miliona euro qe kane marre per te mbyllur gojen. Diplomacia e pushtave!

Sonja 13/01/2018 15:12

Ata plera as shohin gje dhe as degjojne gje, jane te zhytur dhe vet ne llumin e mafjes kriminale dhe tani po pregatisin te gjitha strukturat per te mbrojtur kriminelet dhe per tu mbrojtur dhe vet.

albert13/01/2018 14:33

makazinat e droges ku jane?

beqo13/01/2018 13:41

Bravo Bujar. Denoncimi I nderkombetareve qe mbeshtesin Noriegen do kurajo. Intelelektualet te zgjohen nga gjumi. Ne te kundert ky vend nuk ka per tu bere ndonjehere.

lali13/01/2018 12:19

Per ambasadorin Lu nuk e di por kjo gogla e BE-se ka te drejte te mos shohe, sepse me ato floke si shkurre nuk mund te shihte ato lule cudiberese....

Shto koment