Ndryshimi po i'u dhemb shumë

Ndryshimi po i'u dhemb shumë

17:13, 25/01/2020

Deputeti i Lidhjes Demokratike, Haxhi Avdyli, nga Prizreni, shprehet se puna është mirë, kur ktitikojnë të tjerët.  

Ai thotë se si të shihni që politikanët e PAN-it e PSD-së  dhe të "pavarurit" e varur nga ata, të shkruajnë zi e terr e me nervoz ndaj mundësisë së koalicionit VV-LDK, kuptone që puna është mirë. 

"Ndryshimi po iu dhemb shumë", tha deputeti i LDK-së. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco