Rama: Dhuna e shfaqur mbrëmë e zbehi fitoren e KB Prishtinës

Rama: Dhuna e shfaqur mbrëmë e zbehi fitoren e KB Prishtinës

09:10, 12/12/2022

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka thënë se dhuna e shfaqur mbrëmë në finalen e Superkupës në basketboll mes Prishtinës dhe Trepçës, e zbehë edhe gëzimin e tij për fitoren e klubit kryeqytetas, që sipas tij, ishte e merituar.

Në një postim në Facebook, Rama tha se dhuna është e papranueshme dhe nuk ka vend në asnjë qytet të Kosovës, e jo vetëm në Prishtinë.

Postimi i plotë i tij:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco