Foto epike/ Buzhala i plakur në pritje të marrëveshjes LVV-LDK

Foto epike/ Buzhala i plakur në pritje të marrëveshjes LVV-LDK

19:35, 22/01/2020

Gazetari Berat Buzhala po vazhdon talljen ndaj VV-së dhe LDK-së të cilët nuk po arrijnë të bëjnë koalicionin qeverisës.

Ai këtë e ka bërë përmes një shkrimi në Facebook, shkruan Syri.net Kosova.

Postimi i plotë: 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco