Emin Neziraj, ish-kandidat i Nismës tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit

Emin Neziraj, ish-kandidat i Nismës tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit

10:28, 22/01/2021

Emin Neziraj, ish-kandidat i Nismës Socialdemokrate tash gjendet në Listën e boshnjakëve të Emilija Rexhepit.

Emin Neziraj, i cili është nga komuniteti boshnjak në zgjedhjet e vitit 2017-të, ka garuar në listën e Nismës, me numrin 31.

Image

Nisma asokohe kishte hyrë në koalicion me AAK-në dhe PDK-në, ku kryeministër ishte zgjedhur Ramush Haradinaj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco