Hoti në vizitë tek Qendra Koordinuese e LDK-së

Hoti në vizitë tek Qendra Koordinuese e LDK-së

13:25, 12/01/2021

Kandidati për kryeministër i Lidhjes Demokratike të Kosovës Avdullah Hoti, ka vizituar Qendren Koordinuese të Lidhjes Demokratike të Kosovës ku po zhvillohet fushata parazgjedhore.

Hoti këtë vend e përshkruajti si qender të lidhjes së qytetarëve për Republiken.

“Nga Qendra Koordinuese e Lidhjes tonë, e Lidhjes së qytetarëve për Republikën, e Lidhjes për shtetin demokratik dhe euro-atlantik të Kosovës”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco