Haradinaj: I tronditur me sulmet terroriste në Francë

Haradinaj: I tronditur me sulmet terroriste në Francë

19:46, 29/10/2020

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK), Ramush Haradinaj në një postim në rrjetin social ‘Facebook’, ka reaguar pas sulmit terrorist në Francë, raporton Syri.net Kosova.

Sipas tij, në këto momente të vështira, qytetarët dhe populli i Republikës së Kosovës, ndanë dhembjen me popullin Francës.

Po ashtu ai ka shkruar, “Se nuk mund ta sfidojnë Francën dhe as vlerat që ajo përfaqëson”,ka shkruar Haradinaj,

Më poshtë keni postimin e Haradinaj:

I tronditur me sulmet terroriste ne? France?. Ne? ke?to momente te? ve?shtira, qytetare?t dhe populli i Republike?s se?...

Posted by Ramush Haradinaj on Thursday, October 29, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco