Ja çfarë ia lehtëson zemrën Behgjet Pacollit

Ja çfarë ia lehtëson zemrën Behgjet Pacollit

21:11, 26/10/2020

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli po vazhdon të deklarohet lidhur me jetën e tij si varfanjak dhe njeriun i cili nuk ia din skajin pasurisë, shkruan Syri.net Kosova.

"Ndihma ndaj dikujt në nevojë nuk ju bën më të varfër. Për mua, kjo është një çështje e natyrshme. Fondacioni im prandaj vazhdon çdo muaj të jap bursa për shumë studentë të rinj, ndihmë për të sëmurët jashtë vendit dhe në fusha të tjera, pa kamera ose shfaqje. Kjo është çfarë e bën zemrën time të lehtë!", thuhet në postimin e Pacollit.

Postimi i plotë:

Si dikush që jam rritur në kushte më të vështira financiare sesa shokët e mi të klasës, unë e kuptoj shumë mirë ndjesinë...

Posted by Behgjet Pacolli on Monday, October 26, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco