Si u përplas Behgjet Pacolli me një kamion...ja lufta për jetën

Si u përplas Behgjet Pacolli me një kamion...ja lufta për jetën

22:06, 20/10/2020

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli e ka kujtuar kohën kur ishte përfshirë në një aksident automobilistik, shkruan Syri.net Kosova.

"Ne u përplasëm me një kamion dhe unë luftova për një kohë të gjatë për jetën. Mrekullisht mbijetova dhe kuptova që jeta mund të ndryshojë në çdo moment. Fati jonë përcaktohet nga Zoti. Shpresoj që askush të mos përjetojë kurrë diçka të tillë.", ka shkruar Pacolli në Facebook.

Postimi i plotë:

Në vitin 1980 edhe unë isha i përfshirë në një aksident të rëndë automobilistik. Ne u përplasëm me një kamion dhe unë...

Posted by Behgjet Pacolli on Tuesday, October 20, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco