Bajram Gecaj e quan të pangopshme Vjosa Osmanin: Po don edhe shpirtin me naj marrë

Bajram Gecaj e quan të pangopshme Vjosa Osmanin: Po don edhe shpirtin me naj marrë

08:49, 14/10/2020

Shefi i kabinetit të ministrit Agim Veliu, Bajram Gecaj, e ka qujajtur Vjosa Osmanit të pangopshme, që edhe shpirtin po don me ua marrrë. Ai ka reaguar pas deklaratës së Osmanit se ‘shpirtin e vërtetë të LDK-së e përfaqëson ajo dhe shokët e saj”, shkruan ballkani.info

Gecaj ka thënë se Lidhjen Demokratik të Kosovës e përfaqëson ai dhe shokët e tij dhe jo Vjosa Osmani.

Stausi i plotë:

Po thot: “shpirtin e vërtetë të LDK-së e përfaqësoi unë dhe shokët e mi” … e unë po them: “ja japë gishtin e ta merr dorën” … ama kjo edhe shpirtin po don me na marrë bre – e pangopshme … e kanë provuar edhe tjerët, por lypi e s’i gjen kund!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco