PDK e vitit 2020, as mish as peshk...

PDK e vitit 2020, as mish as peshk...

16:30, 18/09/2020
Analisti Blerim Vela ka reaguar ndaj presidentit aktual, Hashim Thaçi ku ky i fundit ka dekoruar presidentin e SHBA-ve, Donald Trump,O'Brien dsi dhe Grenell.

Këto medalje presidenciale, Thaçi i ndau si mirënjohje për marrëveshjen e Uashingtonit.

'Shefi de fakto i PDK ka ndare medale presidenciale per Trump, O'Brien dhe Grenell si mirenjohje per marreveshjen e Washingtonit", ka shkruar Vela në Facebook.

Sipas tij shefi de jure i PDK dhe deputetët e saj po vazhdojnë ta kritikojnë marrëveshjen e Washingtonit në Kuvend dhe studio televizive.

"PDK e vitit 2020, as mish as peshk...", ka përfunduar ai.

 

Shefi de fakto i PDK ka ndare medale presidenciale per Trump, O'Brien dhe Grenell si mirenjohje per marreveshjen e...

Posted by Blerim Vela on Friday, September 18, 2020

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco