"Edhe Rexhep Selimi në listën e Gjykatës Speciale" sipas Zekës

18:03, 29/06/2020

Ish-deputeti, Milaim Zeka duke e komentuar akuzën e Prokurorisë Speciale, ai tha se “në listën e Gjykatës Speciale është edhe Rexhep Selimi”.

Zeka e ka dhënë lajmin në KlanKosova, ku po fliste për akuzat ndaj presidentit Thaçi dhe kreut të PDK-së Kadri Veselit, dhe mes tjerash ai tha që “në listën që pritet të akuzohet nga Prokuroria Speciale është edhe emri i Rexhep Selimit”.

Gjithashtu, Zeka në emision thotë se “skena politike në Kosovë do të përjetojë tronditje, nga thirrjet që do të bëhen nga Prokuroria Speciale në të ardhmen”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco