Më në fund! Luizi dhe Kiara shkojnë për muaj mjalti

Më në fund! Luizi dhe Kiara shkojnë për muaj mjalti

15:01, 06/06/2023

Pas angazhimeve me koncerte, intervista e me projektet në televizion, Luizi dhe Kiara kanë gjetur më në fund kohën për pushime.

Çifti është nisur për në Antalia, ku do të kalojnë muajin e mjaltit. Kiara ka postuar një foto nga aeroporti i Stambollit, ku më pas do shkojnë në Antalia.

Kujtojmë që çifti e fitoi këtë udhëtim gjatë qëndrimit në Big Brother VIP.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco