Juli analizon lojën e Romeos dhe Meritonit: Janë një prerje, fotokopje!

Juli analizon lojën e Romeos dhe Meritonit: Janë një prerje, fotokopje!

21:15, 23/04/2024

Kur u bënë pjesë e ‘BBV3’, Meritoni dhe Romeo ishin miq të ngushtë që prej jashtë shtëpisë mirëpo ngjarjet atje brenda i bënë ata të ktheheshin kundërshtarë.

Ndërsa pak ditë më parë ata i dhanë fund çdo keqkuptimi mes tyre duke bërë kështu paqe me njëri-tjetrin. Kliko këtu

 

Banorët e tjerë kanë ngritur dyshimet e tyre lidhur me marrëdhënien e dy banorëve sakaq mbrëmjen e sotme Juli ka komentuar lojën e Meritonit dhe Romeos:

“Meritoni dhe Romeo janë një prerje, fotokopje. Pikë muhabeti. Dhe kanë të dy të njëjtën lojë, të dy të njëjtën mënyrë, të dy të njëjtën mëndsi dhe formim. Kështu që ka kryer ai muhabet.”- shprehet Juli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco