'Grisu'/ Egla dhe Françeska ofendojnë njëra-tjetrën: Bëj si qen, 'ham-ham'

'Grisu'/ Egla dhe Françeska ofendojnë njëra-tjetrën: Bëj si qen, 'ham-ham'

16:20, 23/04/2024

Humori dhe qetësia në BBV duket se kaq e pati. Pasditen e sotme në shtëpinë më të famshme janë rikthyer debatet. Egla dhe Françeska duket se nuk do të bëjnë paqe dhe nuk bien dakord në asgjë që ndodh në shtëpi, madje sa herë përballen, ofendojnë me fjalor aspak etik njëra-tjetrën. Njësoj kanë vepruar edhe sot, ku Egla i ka kërkuar të mos i flasë duke iu drejtuar me: “Ik grisu”. Ndërsa Françeska e ka ndjekur nga pas duke e përqeshur. (lexo këtu)

Pjesë nga debati:

 

Egla: Ik grisu o Françeska. O zemra grisu, zemra. Shyqyr që u mësove t’u shkëputesh njerëzve nga këpucët, si majdanoz je Françeska, si majdanozi pas këpucës, Françeska.

Françeska: O you’re so sweet, thank u. Thank u. Më bëhet shumë qejfi, avash se u këpute, avash se na tregove vrimën, avash mos na i trego vrimën, avash se u këpute, u rrëzove. Bëj si një qenush i vogël, ashtu bëjnë qenushat, hë bëj një çik “ham, ham”.

Egla: Je si majdanozi pas këpucës, o zemra.

Françes:a O po çfarë të bëj tani të qaj? Ooooo më tha majdanoz.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco