Ja gjashtë banorët që shkojnë në nominim për të shtunën

Ja gjashtë banorët që shkojnë në nominim për të shtunën

09:53, 24/04/2024

Në ‘Prime-n’ e djeshëm janë përzgjedhur 6 banorë të cilët shkojnë në nominim për në spektaklin e rradhës.

Liami, Roza, Heidi, Françeska, Erjola dhe Romeo janë banorët që shkojnë në televotim për të shtunën me pyetjen: “Kë doni të shpëtoni?”.

 

Çdo banor u thirr nga moderatori Ledion Liço në dhomën e rrëfimit teksa dhanë dy emra dhe dy arsye për banorët e zgjedhur që donin të çonin në televotim.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco