FOTO/ Ardian Bujupi kapet mat me bionden misterioze

FOTO/ Ardian Bujupi kapet mat me bionden misterioze

10:15, 09/08/2022

Ardian Bujupi është përfolur prej muajsh për një trekëndësh dashurie.

 

Emri i tij është lakuar krah ish-konkurrentes së “Për’puthen” Jasmin Kadriu dhe balerinës Sabrine Khan.

Image

Mirëpo, një tjetër vajzë i është bashkuar atyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco