VIDEO/ I propozojnë për martesë në mes të koncertit, shihni reagimin e Elvana Gjatës

VIDEO/ I propozojnë për martesë në mes të koncertit, shihni reagimin e Elvana Gjatës

13:01, 16/05/2022

Këngëtarja Elvana Gjata ka mbajtur së fundmi një koncert në Luzern të Zvicrës, ku është përballur me një situatë të pazakontë nëpër koncerte.

Teksa po performonte në skenë një fans i saj i ka propozuar duke i drejtuar edhe një unazë.

Elvana u habit kur pa unazën, por duke qeshur vazhdoi performancën.

Kujtojmë që projekti i fundit nga këngëtarja është publikuar para një muaji dhe ishte bashkëpunim me dy artistë të njohur shqiptarë, Bardhyl Idrizi ose siç njihet gjerësisht, Bardhi dhe Mërgim ose me emrin e tij të artit Dj Gimi-o.

Kënga titullohet thjesht “EX” dhe numëron afro 30 klikime në platformën “YouTube”.

@infinito.001 #infinitoal #frp #infinito_universal #video #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #koncert #fr #elvanagjata #elvanabellydancer #live #shqipetntiktok #albaniantiktok #coment ♬ suono originale - te dishe apo te kesh🤔

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco