Një sherr i madh paska ndodh mes Bledit dhe Mikelës në prapaskena, pse s’po dalin pamjet?

Një sherr i madh paska ndodh mes Bledit dhe Mikelës në prapaskena, pse s’po dalin pamjet?

10:44, 18/01/2022

E shtuna mbrëma nuk ka qenë e lehtë për Mikelën.

Ajo ishte shumë e zhgënjyer për formën se si u trajtua nga Erioni dhe Ana, të cilët para saj kërcyen e tregonin pëlqim, duke qenë se Mikela te publiku ka transmetuar formën e saj që ‘vdes’ për Erionin, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, Përputhën Prime nuk u mbyll me kaq.

Të hënën u përmend për një bisedë me tonalitet të lartë mes Bledit dhe Mikelës, madje, djali nga Struga tha se është shumë i penduar që ka pranuar takimin e saj javës që shkoi.

Këto pamje nuk janë transmetuar akoma, mbase dalin në Përputhën Prime të shtunës së ardhshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco