Kjo është vajza nga Kosova që pritet të futet në Përputhën

Kjo është vajza nga Kosova që pritet të futet në Përputhën

13:19, 24/10/2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve .

Ka një muaj e gjysmë që ka filluar “Për’puthen 3”, program i cili po mbledh një numër të madh shikuesish pranë ekraneve televizive.

Ndonëse numri më i vogël i konkurrentëve është nga Kosova, por nuk mungon pjesëmarrja e tyre.

Tanimë publiku është njohur edhe me konkurrentët e këtij sezoni të cilët po bëjnë bujë kudo nëpër media.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco