Johnny Dep viziton Beogradin, nuk përmbahen fansat

Johnny Dep viziton Beogradin, nuk përmbahen fansat

17:12, 19/10/2021

Johnny Depp zbarkoi në Beograd rreth orës 2:20 pasdite. Aktori i Hollivudit u filmua para ndërtesës së Presidencës me një humor të dukshëm, ku u bëri shenjë fansave të cilët bërtitën të emocionuar sapo e panë.

Siç shihet në fotografi, dhjetëra tifozë të mbledhur të aktorit hollivudian u përpoqën t'i afroheshin dhe t'i thoshin lamtumirë.

Në një nga regjistrimet e postuara në mediat sociale, fansat gjithashtu mund të dëgjohen duke ulëritur ndërsa Depp hyn në ndërtesë.

Një përdorues i Instagram që postoi këtë video shkroi në përshkrim - "Unë mund të vdes tani" .

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco