Klaudia Pepa feston ditëlindjen dhe merr surprizën më të veçantë, ja sa vjeç mbush balerina

Klaudia Pepa feston ditëlindjen dhe merr surprizën më të veçantë, ja sa vjeç mbush balerina

10:34, 26/10/2020

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes.

Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në mal, në një resort mjaft luksoz, pa ndarë detaje se me kë.

Ajo është surprizuar në dhomën e hotelit, e cila ka qenë e zbukurar me mjaft detaje të veçanta në ngjyrë rozë.

Kjo surprizë dhe urimet e shumta me siguri e kanë emocionuar shumë Klaudian.

 Kujtojmë se ajo është shpërngulur prej vitesh në Itali, ku është kthyer në një nga balerinat më të pëlqyera.

Së fundmi ajo ka treguar se po punon edhe për në projekt kinematografik, ku do të ketë rolin e parë si aktore dhe për të gjithë kuriozët sot Klaudia ka mbushur plot 28 vjeç.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco