Përgjithmonë në lëkurën dhe zemrën e saj, Vanessa bën tatto emrat e Kobe dhe vajzës së tyre

Përgjithmonë në lëkurën dhe zemrën e saj, Vanessa bën tatto emrat e Kobe dhe vajzës së tyre

16:37, 14/10/2020

Basketbollisti Kobe Bryant, ndërroi jetë në 26 janar 2020, pas aksidentit tragjik me helikopter.

Së bashku me Koben, ndërroi jetë dhe vajza e tij dhe të gjithë personat që ndodheshin në bord.

Bashkëshortja e tij, Vanessa Bryant e kujton shpesh atë dhe vajzën e tyre në rrjetet sociale.

Së fundmi, Vanessa ka bërë një tatuazh në këmbë me emrat e familjes: Kobe, Vanessa, Gianna dhe vajzat e vogla, Bianka dhe Capri.

“Familja ime...” shkruan krahas fotos bukuroshja.

Kështu, ajo do ti ketë gjithmonë në zemër Koben dhe Giannën. /K.H/Syri.net/

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco