Roberti pasditën e kaloi me femrën më të rëndësishme për të

Roberti pasditën e kaloi me femrën më të rëndësishme për të

11:40, 13/10/2020

Ia kushtuar një pjesë të ditës.

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha dje doli me vajzën e tij Renee, shkruan Syri Kosova

Ai ka fotografuar vogëlushen Renee në lodra dhe shihet se ajo po e shijon në maksimum momentin.

Këngëtari është shumë i afërt me personat e dashur, e përveç me familjen edhe me shoqërinë e fansat, këtë e ka dëshmuar shumë herë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco