Arjola festoi ditëlindjen, falënderoi me gjoksin ‘jashtë’

Arjola festoi ditëlindjen, falënderoi me gjoksin ‘jashtë’

10:18, 21/09/2020

Ajo ka festuar ditëlindjen.

Arjola Demiri në këtë ditë të rëndësishme për të, ka pranuar urime të shumta nga ndjekësit, miqtë dhe familjarët e saj, shkruan Syri Kosova.

E për ata që e uruan, Arjola falënderoi me gjithë zemër.

E veshur me një bluzë të hapur, aktorja dukej shumë seksi te gjoksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco