VIDEO/ Bolonja - Milan: Vendoset baraspesha, Ibra ngatërron portë

VIDEO/ Bolonja - Milan: Vendoset baraspesha, Ibra ngatërron portë

22:07, 23/10/2021

Bolonja ka barazuar rezultatin 2-2  përballë Milanit, në ndeshjen e vlefshme për javën e 9-të në Serie-A.

Edhe pse me 10 lojtarë bolonjëzët kanë surprizuar kuqezinjtë, duke barazuar sfidën.

Fillimisht ishte sulmuesi Zlatan Ibrahimovic, i cili këtë herë ngatërron portën dhe shënon në të tijën duke kthyer në lojë vendasit (minuta 49).

Katër minuta më vonë, Musa Barrow vendosi baraspeshën me golin e shënuar ndaj kuqezinjve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco