VIDEO/ Gol fluturimthi, Messi spektakolar ndaj Levantes

VIDEO/ Gol fluturimthi, Messi spektakolar ndaj Levantes

22:36, 11/05/2021

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Levantes, e vlefshme për javën e 36-të në La Liga.

Në minutën e 26’ ishte Lionel Messi ai i cili shënoi për katalanasit. Pas njom krosimi të Jordi Albas nga e majta, Messi goditi fluturimthi, duke mposhtur portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco