Muriqi flet pasi realizoi golin që kualifikoi Lazio-n në çerekfinale

Muriqi flet pasi realizoi golin që kualifikoi Lazio-n në çerekfinale

23:28, 21/01/2021

Pas përfundimit të ndeshjes Lazio-Parma, Vedat Muriqi, protagonist i golit 2-1 që i dha Lazio-s kualifikimin në çerekfinalet e Kupës së Italisë, foli për mikrofonat e “Rai Sport”, ku u shpreh:" Jam shumë i lumtur që shënova dhe që arritëm të kualifikoheshim në çerekfinale. Është goli im i parë dhe jam i lumtur për ndeshjen, është një gëzim i madh ”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco